10

Salihli Boya Badana İşleri Ustası

Salihli boya badana işi yapmak oldukça titiz bir iştir. Yıllardan beri profesyonel olarak sektörün içerisinde tespit edilen firmamız, her türlü mekânın gerek boya gerekse de badana işlerini kısa vakitde tamamlar. İşinin ehli personelimiz, sahip olduğunuz konuta zarar vermeden lüzumlu bütün önlemleri alır. Salihli boya badana ustası, ideal bir fiyat üstünden hizmet vermekte.

Boya Öncesi Önlem Alıyoruz

  • Boya ve badana prosedürlerine geçmeden evvelce şu önlemleri almaktayız;
  • Evlerin tabanında yer alan parkelerin süpürgelik alanı ise maskeleme bandıyla özel bir biçimde bantlanır.
  • Sağlıklı bir boya programı amacıyla duvarlarda tespit edilen mümkün çivi delikleri, kabarmalar onarım edilir. Sonuç olarak hem boya tutar hem de prosedür ardından çirkin görüntünün önüne geçilmiş olunur.

Farklı Türde Boyaları Uyguluyoruz

Salihli boya badana işleri ustası olarak, hem renk hem de tür manasında farklı mamulleri kullanmaktayız. Plastik boya bunların başında gelir. Uygulanması kolay ve hızlıdır. Koyuluğu ayarlamak amacıyla suyla lüzumlu seyreltme prosedürleri yapılır. Su bazlı olan silikon boya kokusuz olması hem de alerji yapmamasıyla öne çıkar. İnsan sağlığı üstünde hiçbir olumsuz tesiri yoktur.

Yağlı boyalar genelde üç değişik türe sahiptir. Bunlar parlak, mat ve yarı mat şeklindedir. Neft ya da tiner ile inceltilir. Çok büyük bir profesyonellik gereklidir. Kadromuz bu hususta eksper olduğundan, problemsiz bir şekilde duvarlarınıza uygulanır

Kullandığımız Boyaların Özellikleri

Salihli boya badana ustası olarak tercih ettiğimiz mamuller örtücüdür. Beyazlık seviyesi tatmin edicidir. Su kaldırma gücüne sahiptir. Hem kolay uygulanabilir hem de ekonomik anlamda zararsızdır. Renk detayı ise her türlü beğeniye hitap eder. Özel ve duvar üstünde süratli bir şekilde hareket etme özelliğine sahip fırçalarımız sayesinde, prosedürler kısa vakit içerisinde tamamlanır. Maddi anlamda bütçenizi sarsmayan fiyatlarımız, sizin amacıyla büyük bir üstünlük olacaktır.

20.892 Responses